Tjenestefunksjoner

KONTAKTPERSON (hvis du ikke allerede vet hvem du ønsker å snakke med):
Grethe Nordhelle (grunnlegger av forumet)  mobil:  92800226   mail:  post@nordhelle.no

IDEOLOGISK RÅD:
U.S. Sakhi (grunnlegger av forumet)  mobil:  92034828   sakhi@online.no

IDEUTVALG – KOLLEKTIVT ANSVARLIGE FOR FORUMET:

Grethe Nordhelle, mobil 92800226; post@nordhelle.no -ideutvalgsmedlem
Grete Klempel Starheim, mobil 91152517; gretklst@online.no – økonomi, adm., ideutvalgsmedlem
Margareth Magistad; 93020201; m-magist@online.no – ideutvalgsmedlem
Arild Tasken; 901 15 464; arild@imc-management.no – ideutvalgsmedlem
Merethe Hangaas; 922 95 320; hangaas@gmail.com – ideutvalgsmedlem
Christian H. Rafn; 922 81 801; christian@sunneorg.no – ideutvalgsmedlem
Elin Ingvaldsen; mobil 91158619: elin@haugergolf.no – ideutvalgsmedlem
Jorun Torper; myrulljorun@gmail.com

DATA- OG TEKNISK ANSVARLIGE:
 
Elin Ingvaldsen, mobil 91158619; elin@haugergolf.no – webmaster; adm. ansvarlig
Sven Inge Bråten, mobil 92201505; sveninge@gmail.com – teknisk ansvarlig

MØTEANSVARLIGE:

Merethe Hangaas, mobil 922 95 320; hangaas@gmail.com – arrangementskoordinator
Anne Nybø, mobil 91599999; annnyboe@hotmail.com – forumvert
Tor A. Amundsen, mobil 99024901, toramundsen23@gmail.com – forumvert
Trine Nilsen, mobil 93040458; trinenilsen4@gmail.com – kafevert
Nooshin Ardekani, mobil 47259930; nooshin.ardekani@gmail.com – kafevert
Victoria Mandt Utbøen, mobil 40066243 victoriamandtutboen@gmail.com    –  praktisk medhjelper

ØVRIG MEDHJELPER:
Anne Inger Helmen Borge mobil 92094699; a.i.h.borge@psykologi.uio.no